^do góry

Sandra

Biuro Podróży Sandra. Linie Autokarowe z Polski do Niemiec. Firma przewozowa Sandra ma swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Wykonuje ona tanie osobowe połączenia autokarowe od 1990r. Zdobyte doświadczenie na rynku usług przewozu osób sprawnie wykorzystuje - Sandra firma przewozowa - na trasie Polska Niemcy Polska w szczególności z Zawady do Stuttgartu.

Tanie bilety autokarowe na przewozy i przejazdy osobowe na autokary, autobusy wykonywane przez Biuro Podrózy Sandra można nabyć przy użyciu wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Kupując bilety autokarowe na Sandra autobusy z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski korzystacie Państwo z promocji i zniżek dla dzieci do lat 12, młodzieży do lat 26 oraz osób powyżej 60 roku życia ustalonych w Grupie Voyager. Macie Państwo również możliwość dokonania zakupu biletu otwartego bez konieczności określania terminu jego powrotu, dokonywania zmian zakupionego biletu oraz jego wycofania z systemu/ zwrotu.

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych Sandra
Bilety Sandra Niemcy

(w naszej ofercie są również bilety autokarowe innych przewoźników)

W swojej ofercie Biuro Podróży Sandra wykonuje autobusami przewozy osobowe z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski a zwłaszcza z części południowej z i do Giessen, Bad Homburg, Frankfurt am Main (Frankfurtu nad Menem), Darmstadt, Mannheim, Heidelberg, Karlsruhe, Pforzheim, Stuttgart.

 

Najczęściej wykonywane połączenia autobusowe i kieruki przez Sandra autobusy to:

- przejazdy ze Stuttgartu do Polski (tanie przewozy autokarowe Stuttgart Katowice),

- połączenia z Mannheim do Polski Katowic (przewozy autobusowe Mannheim Katowice),

 

Wszystkie autokary, autobusy Sandra firmy MAN posiadają i spełniają wszystkie europejskie standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu wykonywanych przewozów autokarowych osób (toaleta, tv, barek, klimatyzacja, rozkładane fotele, pasy bezpieczeństwa).

 

Tanie Bilety autokarowe na autobusy Sandra mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń autokarowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonej w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi

- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.

- Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!  

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż