^do góry

Seget Donji

Autobusy do Seget Donji
Tanie Autokary Seget Donji, Chorwacja

Autokar do malowniczego Seget Donji w Chorwacji, to wczasy pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Atutem tego miejsca jest bliska odległość od nieco większych i ważniejszych miast Środkowej Dalmacji. Odpoweidnie połączenie autobusowe do oddalonego zaledwie o 2 km Trogiru to satysfakcja dla tych, którzy nie chcą ograniczać wakacyjnych wojaży tylko do jednego miejsca.

Tanie Bilety Autokarowe do Seget Donji, Chorwacja.
Autobusy na Chorwację. Sprawdź i Porównaj Ceny.

Autokarem Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist do Seget Donji.

Podróżujac autobusem po Seget Donji warto uprzednio zapoznać się z historią tego miasta. W ramach powrotu autobusem do przeszłości, okolice charakteryzowanej miejscowości zostały osiedlone już w III w.p.n.e. Tereny pierwotnie zdominowane przez Greków oraz Rzymian, mniej wiecej w XI wieku przeszły pod panowanie Węgrów, po to aby nastepnie-jak w przypadku całej Chorwacji-wrócić w ręce maonarchii Habsburgow. Po I Wojnie Światowej ziemie współczesnego Trogiru stały się elemantem Królestwa Serbów, Chorwatów i Słoweńców. W roku 1991 Seget Donji oficjelnie zostało włączone do Chorwacji.

Kupno taniego biletu autokarowego do Chorwacji oraz inwestycja w tani bilet autobusowy do Seget Donji, a co za tym idzie właściwy autokar bądź autobus do tejże miejsowosci powiezie każdego zainteresowanego wprost na spotkanie z pamiatkami odzwierciedlającymi przeszłość tego miasta. Najważniejszą atrakcją Seget Donji jest forteca, z murów której mozna podziwiać przepiekny okoliczny krajobraz. Wszyscy Ci, którzy wybiorą odpowiednie połączenie autobusowe do samego miasteczka, będą mieli sposobność podziwiania zachowanych obiektów sakralnych. Należą do nich kościół św. Daniela i kościół św. Antuna Padwańskiego (XVIII wiek).

Autobus do pobliskiego Trogiru to satysfakcja dla miłośników śrdniowiecznych układów urbanistycznych. Starówka tego miasta, jak już zostało nadmienione jako wzór srdnioweicznego układu urbanistycznego w roku 1997 została wpisana na listę UNESCO. Przewozy autokarowe do Seget Donji to atrakcja dla tych, dla których podróż wiąże się z poszukiwaniem miejsc oddalonych od miejskiego zgiełku. Poszukujących ciszy i spokoju. Miasto ma do zaoferowania liczne plaże. Jedne z popularniejszych w tym rejonie to plaże o podłożu żwirowo- betonowym, z kamienistymi zatoczkami i skalista plaża dla nudystów. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu również znajdą tutaj coś dla siebie. Boiska do piłki nożnej, koszykówki, korty tenisowe i oczywiście piękne trasy spacerowe to tylko część z długiej listy przygotowanej przez miasto oferty rekreacyjnej.

Zakup tanich biletów autokarowych do Chorwacji i wybór odpowiedniego autobusu do dalmackiego miasteczka po pełnym wyczerpujacych wrażeń dniu bez problemu zawiezie nas do jednego z wybranych miejsc noclegowych-hoteli, kwater, czy tez apartamentów z widokiem na morze. Wszytsko to w bardzo przystepnych cenach. Aby nabrac sił na kolejny pełen rozrywek dzień należy skosztowac specjałów tutejszej kuchni. Bazuje ona przede wszystkim na owocach morza. Przyprawione potrawy z ryb, grillowane kalmary, raki to potrawy bez spróbowania których nie można opusić tego urokliwego zakątka. Sopranik, lokalna potrawa z ciasta, buraka liściastego i czosnku to propozycja dla wszystkich tych którzy zechcą poczuć smak tego "prawdziwego" Seget Donji. A na zakończenie "kulinarnej" wędrówki szlakami chorwackiego miasteczka należy uraczyc podniebienie jednymi z najsłynnieszych win w Europie. Smacznego!

Przewozy autokarowe z Polski do Seget Donji w Chorwacji są wykonywane przez autobusy, linie autokarowe: Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist.
Połączenia autobusowe na Chorwację wykonywane są przez przewoźników w okresie letnim - od maja do września.

Tanie bilety autobusowe z Polski do Seget Donji oraz z Seget Donji do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz umożliwia dokonywanie zmian zakupionego biletu. Informacja dotycząca zniżek jest dostępna na etapie wprowadzania danych osobowych (krok 4 w systemie).

Połączenia autokarowe, dla których tanie bilety autokarowe można znaleźć na naszej stronie, wyjeżdżają z następujących miast w Polsce:
-Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Łódź, Polichno, Poznań, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory

Przykładowe połączenia autokarowe do Seget Donji:

Bielsko-Biała › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Petrcana › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Pirovac › Vodice › Sibenik › Primosten › Rogoznica › Marina › Seget Donji

Warszawa › Polichno › Częstochowa › Katowice › Żory › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Vodice › Sibenik › Primosten › Rogoznica › Seget Donji

Łódź › Warszawa › Polichno › Częstochowa › katowice › Żory › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Vodice › Sibenik › Primosten › Rogoznica › Seget Donji

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż