^do góry

Gromada

Linie Autokarowe GROMADA

Touring Eurolines

Gromada przewoźnik, który wykonuje swoje usługi transportowe od 1937 roku. Okres ten pozwolił wypracować wysokie standardy wykonywanych usług w obszarze przede wszystkim zapewnienia bezpieczeństwa przewożonych osób oraz sprawnej i ekonomicznej organizacji transportu. Spółka współpracuje bezpośrednio z przewoźnikami stosującymi równie wysokie standardy wykonywania usług, dzięki czemu może obsłużyć największe zadania transportowe.

Firma dysponuje nowoczesnym taborem samochodowym - oferuje do wykonywania usług autokary i minibusy najnowszej generacji. Posiadany tabor sukcesywnie jest odnawiany i rozbudowywany, co gwarantuje wysoką jakość oferty, pewne i bezpieczne przewozy. W trosce o bezpieczeństwo o wygodę pasażerów wnętrze pojazdów wyposażono w wygodne uchylne i rozsuwane siedzenia wyposażone w pasy bezpieczeństwa, indywidualne nawiewy i oświetlenie, wydajne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, a także nagłośnienie.

Najczęściej realizowanym połączeniem przez Gromadę jest trasa: Polska – Niemcy z miastem docelowym Saarbrucken. W sprzedaży swoich biletów firma stosuje odpowiednie zniżki dla różnych grup wiekowych.

Tanie Bilety autokarowe na autokary Gromada do Niemiec można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki z tytułu wieku pasażera oraz szereg połączeń w promocyjnych cenach oznaczonych kolorem czerwonym. Dzięki niej można dokonać zakupu biletu otwartego bez okreslania terminu powrotu, dokonywać zmian zakupionego biletu autokarowego a także wycofać go z systemu.

Tanie bilety na Autobusy Gromada

(w ofercie również bilety innych przewoźników)

 

Tanie Bilety na autobus Gromada mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonej w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi

- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.

- Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!  

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż