^do góry

Sukosan

Autobusy do Sukosanu
Tanie Autokary Sukosan Chorwacja

Sukošan to niewielka chorwacka miejscowość, godna polecenia wszystkim tym, którzy są na etapie planowania wakacyjnego wypoczynku. W prosty sposób, mianowicie poprzez wybór odpowiedniego połączenia autobusowego, można udać się do oddalonego o 10 km od Sukosan Zadaru-równie atrakcyjnej pod wzgledam turystycznym miejscowości.

Tanie Bilety Autokarowe do Rogoznicy, Chorwacja.
Autobusy na Chorwację. Sprawdź i Porównaj Ceny.

Autokarem Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist z i do Sukosanu.

Jednym z podstawowych źródeł utrzymania tutejszej społeczności jest turystyka. Jej rozwój przypada na lata XX ubiegłego wieku. W żadnym z dostępnych zapisów historycznych, nie można odnaleźć wzmianki dotyczącej daty powstania miasta. Istnieje duże prawdopodobieństo, że powstało ono jeszcze w okresie panowania rzymskiego.

Autobus lub autokar do Sukosan pozwoli odbyć podróż, której ślady na długo pozostaną w pamięci odwiedzających. Najważniejszą częścią "sukosańskiego tornée" jest ogląd nawiązujacej do czasów przeszłych zabytkowej architektury. Na trasie każdego globtrotera inwestujacego w tanie bilety autokarowe do tego chorwackiego miasteczka powinny znaleźć się: kościół św. Marcina-budowla prezentujaca styl romański, kościół św. Kasjana z detalani nawiązującymi do epoki romantyzmu i baroku, zbudowany w 1650 roku kościół Matki Bożej Miłosierdzia. Gornja vrata-dawna brama wjazdowa do warownego Sukošanu oraz mieszczący się w gmachu tak zwanej "Biskupiji" herb rodu Zmajević. Piękne plaże i urokliwe zatoczki pozwolą na "złapanie oddechu" i chwilę odpoczynku wszystkim, dla których wędrówka śladami historii okaże sie nazbyt wyczerpująca. Na szczególną rekomendację zasługują: „Dječji raj“, „Makarska“ i „Zlatna Luka“.

Zakup tanich biletów autokarowych do chorwackiego Sukosan, to również frajda dla zwoleników aktywnego spędzania wolnego czasu. Siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis, jogging, jazda na rowerze, gra w kręgle, windsurfing, pintball czy też rafting to tylko niektóre propozycje z bogatej ofety rekreacyjnej miasteczka. Po dniu pełnym wrażeń, czas na przetestowanie lokalnej oferty kulinarnej. Aby tego dokonać, wystarczy zając miejsce w autobusie do centrum miasta gdzie restauracje takie jak „Gajeta“, „Kod Guste“ i „Kaleta“, przywitają głodnych i spragninych turystów wyśmienitymi daniami kuchni regionalnej. Drogi turysto, Sukosan to raj zarówno dla ciała jak i dla ducha. Wybór odpowiedniego połączenia autokarowego pozwoli Ci się o tym przekonać na własnej skórze.

Przewozy autokarowe z Polski do Sukošan w Chorwacji są wykonywane przez autobusy, linie autokarowe: Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist.
Połączenia autobusowe na Chorwację wykonywane są przez przewoźników w okresie letnim - od maja do września.

Tanie bilety autobusowe z Polski do Sukošan oraz z Sukošan do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz umożliwia dokonywanie zmian zakupionego biletu. Informacja dotycząca zniżek jest dostępna na etapie wprowadzania danych osobowych (krok 4 w systemie).

Połączenia autokarowe, dla których tanie bilety autokarowe można znaleźć na naszej stronie, wyjeżdżają z następujących miast w Polsce:
-Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Łódź, Polichno, Poznań, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory

Przykładowe połączenia autobusowe, linie autokarowe do Sukosanu:

• Katowice › Żory › Czechowice-Dziedzice › Bielsko-Biała › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Petrcane › Zadar › Sukosan

• Kraków › Warszawa › Polichno › Częstochowa › Katowice › Żory › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Sukosan

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż