^do góry

FOP YATSIV autokary Polska Ukraina

autokary na ukrainęNową możliwość podróżowania na trasie Czechy Polska Ukraina umożliwia wszystkim przewoźnik FOP Yatsiv. Linie autokarowe realizują systematyczne połączenia autokarowe na trasie Brno - Iwano Frankowsk aż trzy razy w tygodniu. W poniedziałek, czwartek i sobotę będzie można wyjechać z Iwano Frankowska, zaś z Brna połączenia będą wykonywane w poniedziałki, środy i soboty. Podróżni od tej pory będą mieli szerszy zakres wyboru przewoźnika, który na tej trasie będzie umożliwiał bezpieczną podróż.

Połączenia autokarowe Czechy Polska Ukraina:

Brno - Praga - Hradec Kralove - Wrocław - Opole - Katowice - Kraków - Tarnów - Rzeszów - Lwów - Stryj - Dolina - Kałusz - Iwano Frankowsk

Tanie bilety autokarowe na połączenia od tego przewoźnika można uzyskać korzystając z poniższego systemu rezerwacyjnego Euroticket. Wystarczy kliknąć w obrazek i przejśćdo strony, na której znajduje się formularz rezerwacyjny. Stąd już tylko kilka kroków do kupna biletu online na wybrane połączenie autobusowe.

 

Rezerwacja biletów online - Euroticket

AD Euro-Trans Polska Ukraina

autokary polska ukrainaPodróż z Polski na Ukrainę może być jeszcze łatwiejsza, dzięki najnowszej ofercie przewoźnika AD Euro-Trans, który realizuje systematyczne połączenia autokarowe na trasie Kołobrzeg - Kamieniec Podolski - Kołobrzeg.

Połączenia na Ukrainę AD Euro-Trans będą możliwe dwa razy w tygodniu. Autokary z Kołobrzegu na Ukrainę będą wyjeżdżać w każdy wtorek i sobotę o godzinie 10:40.

Rezerwacji na tanie bilety autokarowe na Ukrainę można dokonywać korzystając ze specjalnego systemu rezerwacyjnego Euroticket, do którego można przejść klikając w poniższą grafikę.

Rezerwacja biletów autokarowych w kilku prostych kroków:

 

Połączenia autokarowe z Polski na Ukrainę są realizowane na trasie:

Kołobrzeg - Koszalin - Słupsk - Gdynia - Gdańsk - Toruń - Warszawa - Modlin - Lublin - Zamość - Lwów - Rohatyń - Bursztyn - Iwano Frankowsk - Kołomyja - Śniatyń - Czerniowce - Kamieniec Podolski

Modultrans z Polski na Ukrainę

autokary polska ukrainaJeśli chcesz szybko i bezpiecznie podróżować na trasie Polska Ukraina to masz teraz szeroki wachlarz możliwości wyboru wśród przewoźników mogących pochwalić się taką ofertą. Jednym z takich przewoźników jest Modultrans, który właśnie od sierpnia wprowadził regularne połączenia autokarowe na trasie Wrocław - Czerniowce.

Połączenia autokarowe są realizowane codziennie o stałych porach. Z Wrocławia autobusy wyjeżdżają o godzinie 16:00 zaś z Czerniowców o godzinie 11:00. Bilety autokarowe na Ukrainę od przewoźnika Modultrans można nabyć w systemie rezerwacyjny Euroticket, wyszukując interesujący termin wyjazdu i przystanek początkowy.

Szczegółowe połączenie autokarowe z Polski na Ukrainę:

Wrocław - Opole - Katowice - Kraków - Rzeszów - Lwów - Stryj - Dolina - Ivano Frankowsk - Kołomyja - Śniatyń - Czerniowce

Rezerwuj tanie bilety autbusowe Polska Ukraina, korzystając z poniższego systemu:

 autobus na ukrainę

Autobusy TKL Ukraina

Ostatnimi czasy bardzo wielu przewoźników oferuje swoim pasażerom możliwość podróży z Polski na Ukrainę. Podobną ofertę postanowiły przygotować linie autokarowe TKL Polski Transport Osobowy. Połączenia autokarowe na Ukraine realizowane przez tego przewoźnika znaleźć można w systemie rezerwacyjnym Euroticket, do którego zostaniemy przekierowani po naciśnięciu w poniższą grafikę.

Oferta linii autokarowych TKL Polski Transport Osobowy na połączenia autokarowe:

- Czernihow - Kijów - Żytomierz - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - Rzeszów - Tarnów - Kraków - Katowice
- Krzemieńczuk - Czerkasy - Perejaslaw - Chmelnyckyj - Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Włodzimierz - Wołyński - Zamość - Lublin - Radom - Warszawa - Łódź - Konin - Poznań

Jeśli chcesz podróżować wygodnymi autokarami na trasie Polska Ukraina to polecamy TKL Polski Transport Osobowy oraz innych przewoźników takich jak P-TRANS, Milla, Kresy Tur, Openline-Turist. Porównuj ich oferty i wybierz autokary na Ukrainę jednego z nich.

Polska Ukraina z Kresy Tur

Przedstawiamy Państwu nową ofertę przewozową proponowaną wszystkim podróżującym na trasie Polska Ukraina. Przewoźnikiem tym są linie autokarowe Kresy Tur, dla którego bilety autokarowe udostępnia system rezerwacji Euroticket, do którego można przejść klikając w poniższy obrazek.

Realizowane trasy przewoźnika Kresy Tur to:

- Kijów - Żytomierz - Równe - Lwów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław
- Kijów - Żytomierz - Równe - Łuck - Kowel - Chełm - Lublin - Warszawa
- Odesa - Uman - Winnica - Berdyczów - Żytomierz - Równe - Łuck - Włodzimierz - Wołyński - Chełm - Lublin - Warszawa

Przy zakupie biletu międzynarodowego z Polski na Ukrainę warto zapoznać się także z ofertami innych przewoźników jak chociażby Milla, P-TRANS, czy Driver, które w ostatnim czasie również uruchomiły zupełnie nowe połączenia autokarowe Polska Ukraina. Wszyscy przewoźnicy gwarantują wygodną podróż autokarami wysokiej klasy, a cena biletów na wybranych trasach jest bardzo atrakcyjna więc rezerwuj bilety z Polski na Ukrainę jeszcze dziś!

Autokary Regabus Czechy-Ukraina

Jeździesz po Europie i wyszukujesz tanie połączenia międzynarodowe? To w takim razie dobrze trafiłeś, bo przed Tobą nowa oferta przewozowa linii autobusowych Regabus. Przewoźnik ten wprowadził atrakcyjną ofertę przewozu pasażerów na trasie Czechy Polska Ukraina.

 

Podróżuj z Polski do Czech i na Ukrainę w promocyjnych cenach! Wyszukuj połączenia autokarowe w systemie rezerwacyjnym Euroticket, w ramach którego tworzy swoje połączenia autokarowe przewoźnik Regabus.

 

Połączenia autokarowe Czechy - Polska - Ukraina:

 

Karlowe Wary - Pilzno (Czechy) - Praga - Hradec Kralove - Ołomuniec - Kraków - Lwów - Równe - Żytomierz - Kijów

 

Tanie bilety autokarowe na trasie Czechy Ukraina możesz kupić w systemie rezerwacyjnym Euroticket, wybierając konkretną datę i miejsce wyjazdu. Wygodną i bezpieczną podróż zapewniają europejskiej klasy autobusy i autokary Regabus.

 

Rezerwuj tanie bilety międzynarodowe korzystając z poniższego systemu:

 

Openline-Turist Polska Ukraina

Wybierając się w podróż z Polski na Ukrainę mamy do wyboru ciekawe oferty wielu przewoźników. Wśród nich znajdują się także linie autokarowe Openline-Turist. Tanie bilety autokarowe tego przewoźnika można zakupić korzystając z poniższej wyszukiwarkie biletów międzynarodowych Euroticket.

Openline-Turist realizuje systematyczne połączenia autokarowe na trasie z Warszawy do Odessy:

- Warszawa - Lublin - Chełm - Łuck - Równe - Chmielnicki - Winnica - Uman - Odesa

Jeśli więc interesują cię połączenia autokarowe Polska Ukraina to wystarczy, że wybierzesz w powyższym systemie interesującą trasę przejazdu a następnie z wygenerowanej listy wybierzesz ofertę jednego z prezentowanych przewoźników. Porównaj ceny biletów i konkretne trasy, a następnie kup bilet online z Polski na Ukrainę i dojedź bezpiecznie w interesujące miejsce.

Dzień Kobiet z Agatem

tanie autokary agatZ okazji Dnia Kobiet linie autokarowe Agat postanowiły sprawić wszystkim kobietom niemały prezent w postaci promocyjnych cen biletów na połączenia autokarowe realizowane przez tegoż przewoźnika. 

 

Wszystkie kobiety, które w dniu 8 marca 2016 dokonają zakupu biletu autokarowego otrzymają rabat w wysokości

25% zniżki

Bilety objęte promocją na przewozy autokarowe Agat są jedynie w dniu 8 marca i tylko w ten dzień zakupione bilety autokarowe będą podlegać promocji. Termin wyjazdu jest dowolny, podobnie jak cel podróży. Warto zatem pośpieszyć się z nabyciem biletu autokarowego i sprawić sobie lub najbliższym prezent z okazji Dnia Kobiet.

Przypomnijmy, że autokary Agat to przewoźnik, realizujący połączenia autokarowe do takich krajów jak: Anglia, Austria, Niemcy, Francja, Grecja, Szwajcaria, Włochy, Holandia.

 

Kupuj tanie bilety autokarowe i sprawdzaj promocje!

Milla z Polski na Ukraine

Jeśli Wasza podróż zmierza z Polski na Ukrainę to polecamy nowego przewoźnika jakim są linie autokarowe Milla. Autokary Milla realizują systematyczne połączenia autokarowe na Ukrainę na trasie Leszno-Dniepropietrowsk, a bilety autokarowe na tą trasę można nabyć wyszukują interesujące połączenia w poniższym systemie rezerwacyjnym Euroticket.

Obsługiwane połączenie autokarowe z Polski na Ukrainę liniami Milla:

Leszno - Wrocław - Katowice - Kraków - Tarnów - Rzeszów - Lwów - Tarnopol - Chmielnicki - Winnica - Humań - Kirowogard - Krzywy Róg - Dniepropietrowsk

Dokonaj rezerwacji i zakupu biletu autokarowego w systemie Euroticket. Wyszukaj konkretne połączenie i porównaj oferty różnych przewoźników wykonujących połączenia na wybranej trasie z Polski na Ukrainę i wybierz najbardziej pasującą do Twoich oczekiwać. Kup bilet online na Ukrainę jeszcze dziś!

Autokary P-TRANS Ukraina

Szukasz wygodnego przewoźnika na trasie z Polski na Ukrainę? Nowy przewoźnik P-TRANS realizuje regularne połączenia autokarowe na Ukrainę ze Szczecina i z Warszawy. Tanie bilety autokarowe przewoźnika P-TRANS można zakupić w systemie rezerwacyjnym Euroticket już teraz!

Wystarczy, że skorzystasz z poniższej wyszukiwarki połączeń międzynarodowych i uzupełnisz formularz, a następnie wydrukujesz otrzymany bilet autokarowy i okażesz go kierowcy w dniu wyjazdu.

Obsługiwane połączenia autobusowe P-TRANS:

- Czerniowce - Snyatin - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Rohatyn - Lwów - Rawa Ruska - Hrebenne - Lublin - Warszawa

 

- Kamenetz-Podolsk - Czerniowce - Snyatin - Kołomyja - Iwano-Frankowsk - Rohatyn - Lwów - Krakowiec - Korczowa - Rzeszów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski - Szczecin

 

Rezerwuj bilety autokarowe w powyższym systemie i podróżuj razem z przewoźnikiem P-TRANS na Ukrainę.

Eurobus na Święta

Autokary Eurobus przygotowały promocję świąteczną - Okazja Tygodnia. Dzięki tej promocji wszyscy pasażerowie, którzy chcą wyjechać w okresie świąt Bożego Narodzenia do takich krajów jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Luksemburg, czy Francja, mają do dyspozycji możliwość nabycia biletów autoarowych online w atrakcyjnych cenach. Wszystkie bilety można zakupić, definiując interesujące nas połączenie w systemie rezerwacyjnym Euroticket.

Poniżej prezentujemy tabelę z uwzglednionymi wszystkimi połączeniami do wyżej wymienionych państw. Wyjazdy muszą nastąpić w wymienionych dniach, podobnie jak powroty, a podane ceny biletów są podzielone na dzień wyjazdu.

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż