^do góry

Koala

Linie Autokarowe Koala

Autobusy Koala Polska Włochy

Koala jest firmą przewozową z siedzibą w Dukli. Autobusy Koala wykonują swoje przewozy autokarowe na rynku przewozów osobowych od 1995r zarówno w kraju jak i za granicą. Długoletnie doświadczenia na rynku pozwoliło autokarom Koala wyspecjalizować się i sprawnie realizować tanie połączenia autokarowe na trasie Polska Włochy Polska.

Tanie bilety autobusowe na autobusy, autokary Koala z Polski do Włoch oraz z Włoch do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Pozwala ona na korzystanie z szeregu zniżek przewidzianych dla pasażerów w systemie rezerwacyjnym Voyager oraz umożliwia na dokonywanie zmian w zakupionym bilecie a także jego wycofanie z systemu. Dzięi niej można również dokonać zakupu biletu autokarowego otwarteg obez konieczności określania terminu powrotu.

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych Koala
Bilety Koala Włochy

(w ofercie również bilety autokarowe innych przewoźników)

Tanie przewozy autokarowe do Włoch są realizowane komfortowymi autokarami turystycznymi oraz Mikrobusami od 9 do 18 miejsc w zależności od sezonu turystycznego. Przewoźnik Koala uzyskał licencję na wykonywanie przewozów pasażerskich w całej Europie oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozów Krajowych i Międzynarodowych.

 

Miastami w Polsce z których autobusy Koala realizują przewozy autobusowe do Włoch:

- Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Maszana Dolna, Rabka, Maków Podhalanski, Sucha Beskidzka, Andrychów, Wadowice, Zywiec, Zwardoń, Przemyśl, Radymno, Jarosławia, Przeworska, Łańcuta, Rzeszowa, Sędziszowa, Ropczyc, Dębicy, Pilzna, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Krakowa, Myślenic

 

Miasta docelowe we Włoszech do których docierają autobusy Koala są:

- Wenecja, Ferrara, Bolonia, Ravenna, Rimini, Jesi, Chiaravelle, Ancona, Porto San Giorgio, Pescara, Vasto, Termoli, San Severo, Foggia, Ortanova, Cerignola, San Ferdinando Di Puglia, Barletta, Trani, Bari, Moonopoli, Brindisi.  

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż