^do góry

Vodice

Autobusy do Vodic
Tanie Autokary Vodice Chorwacja

Vodice-położona nad morzem, słynąca z wielu atrakcji oraz imprez chorwacka miejscowość turystyczna.

Tanie Bilety Autokarowe do Vodice, Chorwacja.
Autobusy na Chorwację. Sprawdź i Porównaj Ceny.

Autokarem Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist do Vodic.

Wybór połączenia autokarowego do Vodic oraz zakup taniego biletu autokarowego do tejże miejscowości, stanowi wyjątkową okazję do kontaktu zarówno z bogatą historią tego miasta (liczne zabytki architerktury) jak i z równie bogatą ofertą kulturalną regionu. Autobus do serca Vodic, zawieźie nas wprost do posiadajacej ok. 400 miejsc do cumowania, mariny. Jest to propozycja nie tylko dla miłośników morskiej żeglugi ale również dla amatorów kąpieli. Chętni, mogą skorzystac z oferty jednodniowych wycieczek, które pozwolą na zwiedzenie lokalnych atrakcji. Organizatorzy gwarantują przewozy autobusowe do Parku Krajobrazowego Vransko Jezero, Parku Narodowego Krka i Kornaty, centrum sokolnictwa, Šibenika, do Skradinu oraz Tribunja.

Decydując się na przewóz autokarowy do Chorwacji, wsiadając na miejscu w autobus do odpowiednich dzielnic miasta, każdy zainteresowany wczasowicz będzie miał okazję zobaczyć Wieżę Čorić, gotycki kościółek-kosciół św. Krzyża, którego data powstania przypada na rok 1402, kościół parafialny św. Krzyża z dzwonnicą-barokową budowlę zaprojektowaną przez Ivana Skoke architekta z Sibenika. Inwestycja w tani bilet autobusowy, wiąże się z zaspokojeniem potrzeb wszystkich tych dla których njistotniejsza w trakcie wakacyjnego odpoczynku jest rozrywka. Autokar do tego chorwackiego miasteczka, pod koniec marca daje możliwość wzięcia udziału w Historycznym wyścigu rowerowym Prižba, organizowanym w ramach powitania wiosny. W połowie kwietnia z kolei miasto organizuje Regaty Wielkanocne-nie lada gratkę dla żeglarzy.

Dla wszystkich miłośników dźwięków "silnika"i rockowej muzyki na początku czerwca Vodice przygotowuja "Moto spotkania" imprezę pełną gier, koncertów i dobrej zabawy. Przewozy autokarowe do Vodic wiążą się z koniecznością udziału w Festiwalu Vodickim-jednym z najpopularniejszych Dalmackich wydarzeń kulturalnych. Przedsięwzięcie organizowane jest 04.08. Mimo iz odbywa się cyklicznie to z roku na rok proponuje przybyłym gościom coś nowego. Muzyka rozbrzmiewa wówczas ze wszystkich placów i promenad a pieśń z każdej kawiarenki i baru. O północy miasto rozświetla pokaz fajerwerków. Zabawa trwa do białego rana. Każdy kto będzie miał ochotę wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu, niech juz dziś rezerwuje tani bilet autokarowy do Chorwacji i da się ponieść temu co w Vodickim sercu i duszy gra.

Przewozy autokarowe z Polski do Vodice w Chorwacji są wykonywane przez autobusy, linie autokarowe: Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist.
Połączenia autobusowe na Chorwację wykonywane są przez przewoźników w okresie letnim - od maja do września.
Tanie bilety autobusowe z Polski do Vodice oraz z Vodice do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz umożliwia dokonywanie zmian zakupionego biletu. Informacja dotycząca zniżek jest dostępna na etapie wprowadzania danych osobowych (krok 4 w systemie).

Połączenia autokarowe, dla których tanie bilety autokarowe można znaleźć na naszej stronie, wyjeżdżają z następujących miast w Polsce:
-Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Łódź, Polichno, Poznań, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory

Przykładowe połączenia autokarowe do Vodice:

Bielsko-Biała › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Petrcane › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Pirovac › Vodice

Warszawa › Polichno › Częstochowa › Katowice › Żory › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Vodice

Strzelce Opolskie › Gliwice › Katowice › Żory › Czechowice-Dziedzice › Bielsko-Biała › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Petrcane › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Pirovac › Vodice

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż