^do góry

PKS Przemyśl

Linie Autokarowe PKS Przemyśl. Autobusy PKS Przemyśl Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Przemyślu to firma działająca na rynku usług przewozowych od ponad 60 lat. Od 1990r. funkcjonowała jako samodzielne Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Przemyślu. W 2001r. w wyniku prywatyzacji Przedsiębiorstwo przekształciło się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Głównym przedmiotem działalności Spółki są regularne przewozy pasażerskie: na liniach krajowych i międzynarodowych oraz nieregularne (wynajem autokarów). Przygraniczne położenie wyspecjalizowało przewoźnika w przewozach autobusowych z i do:

- Ukrainy (Przemyśl, Medyka, Szegini, Zabołotiw, Czerniowce, Medyka, Szegini, Lwów, Iwanofrankowsk, Medyka, Szegini, Iwano frankowsk, Kołomyja, Medyka, Tarnopol, Podwołoczyska, Medyka, Szegini, Mościska, Sambor, Medyka, Szegini, Sambor, Drohobycz, Tryskawiec, Stryj, Medyka, Tarnopol)

- Rumunii ( Przemyśl, Medyka, Szegini, Porubnoje, Siret, Suceava) - ZAWIESZONE

- Mołdawii (Bielce, Kiszyniów) - Zawieszone

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych PKS Przemyśl
Bilety PKS Przemyśl Ukraina

(w naszej ofercie znajdziecie Państwo również tanie bilety innych przewoźników)

Firma posiada na swoim wyposażeniu ponad 100 autobusów, w tym autobusy komfortowo wyposażone marki MERCEDES, MAN, VOLVO, SETRA, BOVA do obsługi kursów dalekobieżnych oraz wynajmów zagranicznych. Bilety PKS Przemyśl można nabyć przy pomocy wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

Tanie Bilety autokarowe na autobusy PKS Przemyśl mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonej w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi

- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.

- Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!  

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż