^do góry

Sokół

Linie Autokarowe Sokół (Platforma Eurobus-Eurolines Polska). Autokary Sokol do Niemiec, Francji, Włoch, Austrii, Belgii, Ukrainy). Sokół to firma - przewozowa, która jest obecna na rynku transportowym od 1989r. Sokół jest koncesjonowanym przewoźnikiem na liniech międzynarodowych a mianowicie realizując przewozy autokarowe

- z Polski do Niemiec - z Polski do Włoch - z Polski do Francji - z Polski do Austrii - z Polski do Belgii - z Polski do Białorusi - z Polski do Czech - z Polski do Ukrainy - z Polski do Mołdawii.

Transport autokarowy realizowany przez autokary Sokół bardzo często był łączony z ofertą Eurolines Polska. Wielokrotnie przewoźnik ten zapewniał transport w ramach wymienionej platformy. Wszystkie połączenia autokarowe zapewniane przez firmę Sokół są wykonywane przez autokary marki Scania, Neoplan, Mercedes oraz Bova. Cały tabor spełnia wszystkie normy w zakresie bezpieczeństwa oraz wygody realizowanej podróży. Autokary wyposażone są w rozkładane fotele, video, klimatyzację, barek z napojami oraz toaletę.

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych Sokół
Bilety Sokół Niemcy, Francja

Tanie bilety autokarowe na autokary Sokół zapewniające przewozy z Polski do Niemiec, Francji, Czech i Austrii można kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów Sokół oraz innych przewoźnikó których oferta została również zamieszcozna w wyszukiwarce na naszej stronie.

Tanie Bilety autokarowe na autobus, autokary Sokół mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonej w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi

- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.

- jednorazowy zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż