^do góry

PKS Siemiatycze

Linie Autokarowe PKS Siemiatycze. PKS Siemiatycze to przewoźnik autokarowy, który istnieje na rynku przewozowym od 1945 roku. Obecnie zatrudnia 152 pracowników. Posiada 80 autobusów, w tym 12 komfortowych autokarów marki: Volvo, Mercedes, Scania, Man, Daf. Rocznie przejeżdża 5 mln km przewożąc ponad 1,6 mln pasażerów.

Oprócz prowadzenia regularnych linii autobusowych na terenie kraju realizuje połączenia i przewozy międzynarodowe na trasach z i do:

- Siemiatycze-Bruksela (Siemiatycze, Drohiczyn, Sokołów Podlaski, Węgrów, Mińsk Mazowiecki, Warszawa, Łowicz, Kutno, Koło, Konin, Poznań, Świecko, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela)

- Białystok-Bruksela (Białystok, Łomża, Ostołeka, Ciechanów, Toruń, Bydgoszcz, Świecko, Antwerpia, Bruksela)

Tanie Bilety Autokarowe na autobusy PKS Siemiatycze realizujące przewozy autobusowe z Polski do Belgii można nabyć przy pomocy wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. 

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych PKS Siemiatycze
Bilety PKS Siemiatycze

(w naszej ofercie znajdziecie Państwo również bilety innych przewoźników)

Firma posiada w ofercie również wynajem autokarów na wycieczki po kraju i całej Europie. Oprócz usług transportowych prowadzi działalność w zakresie napraw i kontroli pojazdów oraz sprzedaży paliwa. Od 1993 roku należy ona do Polskiej Izby Turystyki, a od 1994 roku jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Transportu Samochodowego i Spedycji.

Tanie Bilety autokarowe na autobusy PKS Siemiatycze mogą być zakupione za pośrednictwem wyszukiwarki połączeń zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Dokonując zakupu przez internet korzystasz z oferty:

- 60 przewoźników zrzeszonej w ramach jednej grupy Voyager obsługującej 28 państw/ 800 miejscowości

- oszczędzasz swój czas i korzystasz z codziennych promocji, które są oznaczone kolorami czerwonymi

- cena biletu jest uzależniona od terminu jego zakupu Im bilet kupiony wcześniej tym cena niższa.

- Jednorazowy Zakup biletu autokarowego w obie strony jest znacznie tańszy.

- połączenia autokarowe widoczne w wyszukiwarce są połączeniami do zakupienia!  

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż