^do góry

Rogoznica

Autobusy do Rogoznicy
Tanie Autokary Rogoznica Chorwacja

Wybierając połączenia autokarowe do Chorwacji, warto zdecydować się na pobyt w niewielkiej, ale niezwykle interesującej miejscowości jaką jest Rogoznica. To malownicze, śródziemnomorskie miasteczko usytuowane jest na wyspie połączonej z lądem sztucznym nasypem, utworzonym w połowie XIX wieku. Zakup stosunkowo tanich biletów autobusowych do Rogoznicy, pozwala dostać się do niej nawet z najbardziej oddalonych zakątków Chorwacji.

Tanie Bilety Autokarowe do Rogoznicy, Chorwacja.
Autobusy na Chorwację. Sprawdź i Porównaj Ceny.

Autokarem Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist z i do Rogoznicy.

Rogoznica to jeden z bezpieczniejszych i piękniejszych portów. Punkt docelowy odwiedzin miłośników żeglarstwa. Rogoznicka społeczność żyje i utrzymuje sie przede wszystkim z rybołóstwa, rolnictwa oraz turystyki. Przeważajacą część wyspy wypełnia las. W częsci mieszkalnej znajdują się kamienne domy, których widok w pełni odzwierciedla klimat regionu.

Turyści wykorzystujący połączenia autobusowe do Rogoznicy będą mieli niepowtarzalną okazję ujrzeć zniewalające, będące jednoczesnie dziedzictwem kulturowym miejscowości, zabytki. Co nie powinno umknąć uwadzę przybyłych gości? Przede wszystkim obiekty sakralne, takie jak na przykład: kościół Św. Jana Trogirskiego, kościół Św. Mikołaja, kaplica Matki Boskiej czy też kościół parafialny Najświętszej Maryi Panny. To jednak nie wszystko. Dla miłośników przyrody godna polecenia, pozwalajaca ujrzeć cudowne, wręcz metafizyczne zjawisko jest podróż nad słone jezioro "Oko smoka". Dzięki niebagatelnej szacie roslinnej na długo pozostanie w pamięci odwiedzających.

Podróż autokarem do kolejnej chorwackiej miejscowości turystycznej to również okazja do zapoznania się z ciekawą ofertą kulturalno-rozrywkową. Najważniejsze i zarazem najciekawsze imprezy organizowane przez miejscową ludność to: Noc rybacka, czyli świetna zabawa odbywajaca się przy dżwiękach lokalnej muzyki i suto zastawionych stołach, Noc Rogozicy-możliwość skorzystania z przygotowanych przez tutejsze restauracje specjalnych ofert, Międzynarodowy festiwal dziecięcy Szybenik–impreza kulturalna na skalę światową. W tych dniach, dzieci zdają się królowac na placach miejskich. Dają upust swojej wyobraźni oraz kreatywności, Wieczory pieśni dalmatyńskich Szybenik–impreza gromadząca najpopularniejszych dalmatyńskich wykonawców.

Nie ma zatem sensu zwlekać. Już dziś zarezerwujcie tani bilet autokarowy do Rogoznicy i przekonajcie się, że było warto!

Przewozy autokarowe z Polski do Rogoznicy w Chorwacji są wykonywane przez autobusy, linie autokarowe: Retman, Elabus, Roma Bus Plus, Sandra, GlobTourist.
Połączenia autobusowe na Chorwację wykonywane są przez przewoźników w okresie letnim - od maja do września.

Tanie bilety autobusowe z Polski do Rogoznicy oraz z Rogoznicy do Polski można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz umożliwia dokonywanie zmian zakupionego biletu. Informacja dotycząca zniżek jest dostępna na etapie wprowadzania danych osobowych (krok 4 w systemie).

Połączenia autokarowe, dla których tanie bilety autokarowe można znaleźć na naszej stronie, wyjeżdżają z następujących miast w Polsce:
-Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Opole, Łódź, Polichno, Poznań, Strzelce Opolskie, Warszawa, Wrocław, Żory

Przykładowe połączenia autobusowe, linie autokarowe do Rogoznicy:

• Katowice › Żory › Czechowice-Dziedzice › Bielsko-Biała › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Petrcane › Zadar › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Pirovac › Vodice › Sibenik › Primosten › Rogoznica

• Kraków › Warszawa › Polichno › Częstochowa › Katowice › Żory › Cieszyn › Sesvete › Karlovac › Sukosan › Sveti Filip i Jakov › Biograd na Moru › Vodice › Sibenik › Primosten › Rogoznica

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż