^do góry

Visitor

Linie Autokarowe Visitor. Przewozy Autokarowe Polska Ukraina. Visitor jest to przewoźnik z siedzibą w Warszawie. Obecny na rynku usłu transportowych od 1992r. Długoletnie doświadczenie na rynku transportowym pozwoliło tej firmie zoptymalizować wykonywanie swoicvh usług w tym m.in przewóz i transport osób na trasie z Polski do Ukrainy oraz z Ukrainy do Polski.

Miastami docelowymi dla tej firmy po stronie Ukrainy są : Chmelnizki, Czerniowce, Iwano Frankowsk, Lwow, Kijów, Kołomyja, Rohatyń, Stryj, Śniatyń, Stryj, Tarnopol, Truskawiec, Winnica oraz Drohobycz, Żytomierz. Swoje przewozy autobusowe Visitor wykonuje 2 razy w tygodniu z reguły w środy i soboty. Dokładne inforacje można uzyskać wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej.

Realizowane przewozy autobusowe Visitor z Polski na Ukrainę: (2 razy w tygodniu środy i soboty)

Gdańsk - Bydgoszcz - Toruń - Warszawa - Lublin - Lwów - Stryj - Drohobycz - Truskawiec  

 

Przewozy, Tanie Bilety Autokarowe
Sprawdź Połączenia Linii Autokarowych Visitor
Bilety Visitor Ukraina

(w ofercie również bilety innych przewoźników)

Wyjazdy z Polski na Ukrainę autokary Visitor realizują z Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Warszawy, Poznania, łodzi, Katowic, Krakowa, Tarnowa, Lublina.

- Gdańsk -> Bydgoszcz -> Toruń -> Warszawa -> Lublin -> Lwów -> Stryj -> Drohobycz -> Truskawiec.

- Gdańsk -> Bydgoszcz -> Poznań -> Łódź -> Warszawa -> Częstochowa -> Katowice -> Kraków ->Tarnów ->Lwów ->Tarnopol -> Chmelnizki ->Winnica -> Żytomierz -> Kijów

Tanie bilety autokarowe na autokary, autobusy Visitor wykonujące przewóz osób na trasie Polska Ukraina Polska można kupić na naszej stronie internetowej. Uwzględnia ona wszystkie zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz liczne połączenia promocyjne. Umożliwia ona zakup biletu bez wychodzenia z domu oraz jego zaminę wraz z wycofaniem z systemu bez wychodzenia z domu oraz aktualizowany rozkład jazdy autobusow z Polski na Ukrainę oraz z Ukrainy do Polski.

 

Copyright 2024  Linie Autokarowe - Bilety Online - Wygodna Podróż